Çeşme Marina Konukevi’nde

2 kişi 2 gün konaklama

19. ÖDÜLLÜ ÇEŞME MARİNA INSTAGRAM REELS YARIŞMASI 

KOŞULLAR ve YARIŞMA KONUSU

Yarışma, instagram üzerinden duyurusu yapıldıktan sonra

30 Ağustos 2022 tarihine kadar sürmektedir.

Çeşme Marina’da çekilmiş reels videonu instagram üzerinden #BuradaMutluyum Hashtag’i ile paylaşıp @iccesmemarina’yı etiketleyerek yarışmaya katılabilirsin.

INSTAGRAM YARIŞMA KONUSU:

Çeşme Marina’daki sosyal yaşamı, mutlu olduğun haliyle anlatan reels videosu ile yarışmaya katılabilirsin.

Dilediğin kadar reels videosu ile katılım sağlanabilmektedir.

YARIŞMAYA KATILMAK İÇİN

 1. #BuradaMutluyum hashtag’i ile reels videonu paylaş,
 2. @iccesmemarina hesabını takip et,
 3. @iccesmemarina hesabını etiketle,
 4.  Profilin herkese açık değilse @BuradaMutluyum hesabına reels videonu mesaj gönder.
 5. www.buradamutluyum.com adresindeki sana ulaşabileceğimiz bilgileri YARIŞMAYA KATIL butonu ile paylaşacağın katılım formunu doldur

  Ödülü kazan 🙂

Ödül:

Çeşme Marina Konukevi’nde 2 gün 2 kişilik konaklama.

KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu yarışma IC Çeşme Marina Yatırım Turizm ve İşletmeleri A.Ş. tarafından, Instagram uygulaması üzerinden paylaşılacak reels videosu ile ziyaretçi ve takipçilerine Çeşme Marina Konukevi’nde tatil imkanı sağlamak üzere düzenlenmektedir.
 2. Yarışma Çeşme Marina ve Burada Mutluyum resmi instagram hesaplarında duyurulduğu tarihte başlayacak,  30 Ağustos 2022, 00:00’da sona erecektir.
 3. Yarışma sadece IC Çeşme Marina Instagram uygulamasında gerçekleşecek olup bunun haricinde herhangi bir şekilde gönderilen reels videoları dikkate alınmayacaktır,
 4. IC Çeşme Marina Facebook ve Twitter sayfaları duyuru amaçlı kullanılacaktır.
 5. Yarışmaya katılacak reels videoları güncel veya geçmiş zamanlı olsa da Çeşme Marina’da çekilmiş olması gerekmektedir.
 6. IC Çeşme Marina Instagram yarışmasına dâhil olabilmek için ilgili reels videosunun Instagram uygulamasında #BuradaMutluyum hashtag’i ve @iccesmemarina’yı etiketleyip @iccesmemarina hesabını takip ederek  yarışmanın duyuru tarihi ile 30 Ağustos 2022 tarihleri arasında paylaşılması gerekmektedir.
 7. Yarışmaya katılan kullanıcıların ICCesmeMarina instagram hesabını (https://www.instagram.com/iccesmemarina) takip etmesi ve reels videolarını #BuradaMutluyum hashtag’i ile @iccesmemarina’yı etiketleyerek paylaşması zorunludur. Aksi takdirde yarışmaya katılım başarısız sayılır.
 8. Yarışmaya katılım ücretsiz olup, isteyen herkes 18 yaşını doldurmuş olma koşuluyla yarışmaya katılabilir.
 9. Kazanan açıklanana kadar paylaşılan reels videolarının kaldırılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde yarışmadan çekilmiş sayılacaktır.
 10. Katılımcıların reels videolarının jüri değerlendirmesine alınabilmesi ve ödül kazanabilmeleri için @iccesmemarina Instagram hesabını takip etmeleri gerekmekte, reels videolarını paylaşırken ilgili etiket ve bildirimlerin yapılması gerekmektedir. Hesabı herkese açık olmayan kullanıcılar reels videolarını @BuradaMutluyum instagram kullanıcısına mesaj ile iletmelidir.
 11. Yarışmaya katılmaya hak kazanan videolar/fotoğraflar. @BuradaMutluyum instagram hesabından, Çeşme Marina facebook hesabından paylaşılabilir.
 12. Yarışma boyunca, her katılımcı dilediği sayıda video veya fotoğraf göndererek, yarışmaya katılabilir.
 13. Aynı Instagram hesabı yarışma dönemi boyunca sadece 1 kez ödül kazanabilmektedir.(Bir yarışma dönemi, sene içinde yapılan yarışmaların tamamını kapsamaktadır…)
 14. IC Çeşme Marina, yarışma boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazanıldığını tespit etmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
 15. Herhangi bir internet ortamından alınarak kullanılan video/fotoğraflar geçersiz sayılır.
 16. Kazanan yarışmacılar yarışma bitiminden sonra 10 gün içinde Çeşme Marina Facebook, Instagram ve Twitter sayfalarından açıklanacaktır. Çeşme Marina sayfalarını takip etmeniz gerekmektedir.
 17. Yarışma esnasında ve sonunda elemeden geçen video ve fotoğraflar Çeşme Marina Facebook sayfasında yer alacak ve elemeye katılacaktır. Jürinin seçeceği video veya fotoğrafın sahibi ödül kazanacaktır.
 18. Jürinin seçtiği video veya fotoğraf sahibi ödülün sahibi olur.
 19. Jüri IC Holding Kurumsal İletişim Direktörü Mine Homriş, IC Çeşme Marina Ticari ve İdari İşler Müdürü Toker Gürer, IC Çeşme Marina Genel Müdürü Bora Ergezgin ve Kabin Ekibi Sanat Yönetmeni Aras Attila’dan oluşmaktadır.
 20. Jüri, yarışmaya gönderilen video ve fotoğraflar içinde estetik, kadrajın dik veya yatay çerçevelenmesi, kadraj içerisindeki ufuk çizgisinin yerleşimi, bakış açısı, ton değerleri, altın oran, renkler arası uyum ve zıtlıklar, konunun dengesi, perspektif zamanlama ve içerik gibi kriterlere dayanarak dereceye girecek yarışmacıları seçer.
 21. 19. Instagram yarışması ödülü Çeşme Marina Konukevi’nde 2 gün 2 kişilik konaklama olacaktır.
 22. Kazanan katılımcı ile IC Çeşme Marina yarışma öncesi ve yarışma sırasında katılım formunda verdiği iletişim bilgileri doğrultusunda iletişime geçecektir. Katılımcı tarafından hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda katılımcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Talep edilen bilgileri eksik bulunan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez. Kazanan katılımcılara yarışmaya katılırken ilettikleri erişim bilgilerinden en az üç denemede ulaşılamaması durumunda, yerine değerlendirme sonrası sıralamada bir sonraki sırada yer alan katılımcı kazanan olarak belirlenecektir.
 23. Kazanılan ödül bir başkasına devredilemez, değiştirilemez ve/veya nakit karşılığı talep edilemez.
 24. Konaklama ödülleri yarışma sonucunun açıklanmasından 30 gün sonra, Çeşme Marina Konukevi yetkililerinden oda rezervasyonu yapılarak kullanılabilecektir.
 25. Konaklama ödülleri resmi tatil günleri ve bayramlar dışında 01 Ekim 2022 ile 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında kullanılabilmektedir.
 26. Yarışmaya katılan video ve fotoğrafların, tanıtım çalışmalarında vb. uygulamalarda kullanılmak üzere telif hakkı Çeşme Marina’ya ait olacaktır. Çeşme Marina duyurularında, uygulamalarında vb. alanlarda kullanım hakkını saklı tutar.
 27. Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Instagram platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
 28. #BuradaMutluyum @iccesmemarina Yarışması için çekilen ve uygunluğu onaylanan (IC Çeşme Marina denetiminden başarı ile geçen) video ve fotoğraflar IC Çeşme Marina özel jürisi tarafından değerlendirmeye alınacaktır. Denetim/Uygunluğu Onaylama kuralları aşağıda belirtilmiştir:
  – Sakıncalı ve/ veya yasalara aykırı yorum paylaşımlar,
  – Diğer takipçi ve/ veya internet kullanıcıları için zarar verici ve kırıcı paylaşımlar,
  – Bir başka kişi veya kurumu tehdit eden videolar/fotoğraflar,
  – Bir kişiye yönelik saldırgan ve / veya zarar verici videolar/fotoğraflar,
  – Bir veya birden çok katılımcı tarafından paylaşılan birbirinin aynısı videolar/fotoğraflar (spam),
  – Bir başka marka ve/ veya kurum adına reklam videolar/fotoğraflar,
  – Yasa dışı girişimleri destekleyen ve/ veya teşvik eden her türlü videolar/fotoğraflar,
  – Herhangi bir 3. Şahıs veya kurumun haklarını çiğneyen her türlü videolar/fotoğraflar,
  – Bir marka ile ilgili yanlış, zararlı yorum ve / veya iddialara yönelik videolar/fotoğraflar,
  – Kişiye yönelik küfür, hakaret içeren ve/ veya rencide etmeye yönelik videolar/fotoğraflar.
 29. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi veya görsel materyali iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, videoyu veya fotoğrafı yükleyen/gönderen; her türlü bilgiyi/belgeyi paylaşan kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını ve IC ÇEŞME MARİNA YATIRIM TURİZM ve İŞLETMELERİ A.Ş.’nin bu nedenle uğrayacağı her türlü zararı tazmin edeceklerini kabul ederler.
 30. Yarışmaya katılan herkes, yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 31. IC Çeşme Marina Instagram Video ve Fotoğraf Yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri mülkiyet ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.